Hledání
Bestsellers

Internetový obchod

 • Arabica zrnková
  Arabica zrnková
 • Arabica mletá
  Arabica mletá
 • Robusta zrnková
  Robusta zrnková
 • Robusta mletá
  Robusta mletá

Pražená káva, která je prodávána v tomto internetovém obchodě (Arabica i Robusta) pochází z rodinné farmy, která je situována v Peru, přesněji v kraji nazývaném Chanchamayo, který je pro Peru regionem kávy.

 

 

Tato káva je pěstována s chutí a péčí rodinné farmy Tropical Mountains v ideálních klimatických podmínkách (1300-1700 m.n.m.), které pomáhají dodat kávovým zrnům jak vyváženou chuť, tak i její jedinečné aroma. Jen pod zkušeným dohledem od výsatby prvních rostlin přes jejich péči až po sklizeň, která v této oblasti probíhá od června do srpna, je možné dosáhnout Bio kvality, která je u těchto zrnek kávy zaručena. Pro zmínku určitě stojí i to, že tato farma je zapojena do projektu World fair trade.

 

 

V konečném součtu se jedná o kávu, která má vše potřebné pro běžného spotřebitele stejně jako pro milovníka kávy.

 

 

Pokud by jste měli jakýkoliv dotaz, který Vám vyvstane na mysli, neváhejte mě kontaktovat. Velmi rád Vám na vaše otázky poskytnu odpovědi. Pro případ, že si nebudete vědět rady s nákupem prostřednitvím naší nabídky, tak mě neváhejte kontaktovat ať už elektronickou formou nebo prostřednictvím telefonu. Tyto kontakty naleznete v stejnojmenné záložce.

 

 

Na závěr bych Vám rád poděkoval za jakékoliv připomínky či snad náměty.

 

 

Pozn.: Zaslání Vaší objednávky je zcela zdarma realizováno Českou poštou.